HASTA YORUMLARI


Kliniğimiz hakkında görüş, öneri ve yorumlarınızı buradan bizimle paylaşabilirsiniz.
YORUM YAZMAK İÇİN LÜTFEN TIKLAYIN

Ağrısız yaşamak 👍...Teşekürler Ahmet Sumen. Sağ omuz yırtık vardı. 60 gün fizik oldum. Sonuç alamadım. Şişli Etfal +Haseki + Samatya gitmediği yer kalmadı.?.. Ağrıdan uyumuyordum...Allah razı olsun Ahmet Şumen.
Hüseyin Gürgen / İstanbul

Bugün sevgili doktorum Ahmet Sümen Beye kontrole gittim.Tamamen iyileştiğimi söyledi.Ağrılara onun sayesinde veda ettim.Elleriniz hiç dert görmesin.Binlerce Teşekkürler Ahmet Bey..!!! (Merak edenlere duyurulur. PRP TEDAVİSİ sonucu) Bakırköy Ağrı Merkezi 0212 435 06 67- 05058616339 6 Temmuz 2015 ·
Hikmet Atakan / İstanbul

16 Mart 2016 · İstanbul · Hocam seher altuntas ın oğluyum üç gündür annemin ağrıları dindi. Size çok teşekkür ve dua ediyor.çocuklar gibi seviniyor. Çok selamları var. Annemi bu güne kadar hiç bu kadar Mutlu ve sevinçli görmemiştim. Elinize sağlık. Huzur ve sağlıkla kalın. Ha unutmadan söyleyeyim ekibe de çok selamları var.
‎Feyzi Altntş‎ / İstanbul

Uzm Dr Ahmet Sümen'i değerlendirdi — 5 yıldız 13 Ekim 2014 · Sayın hocam başarıların devamını dilerim hayatta en güzel sağlıklı yaşamak fakat zamanla bazı rahatsızlar çıkıyor geç kalmadan herkezin doktorumuza gitmenizi tavsiye ederim
İsmail Demirel / İstanbul

Uzm Dr Ahmet Sümen'i değerlendirdi 18 Aralık 2014 · Ankilosan spondilit rahaysizligim icin basvurmustum dr Ahmet beye sagolsun cok ilgilendi 15 gunluk fizik tedavi sayesinde agrilarim kalmamisti almanyaya agrisiz bi sekilde donmustum.kendisine burdanda cok tesekkur ediyorum.herkese tavsiye ediyorum.
Aynur Erdemli / Almanya

Beni Türk hekimlerine emanet ediniz.iyiki varsiniz
Yasemin Hatice Çiçek Arslangiray / İstanbul

Sayın Ahmet hoca Samimi ve ilgili birisi Allah ondan razi olsun
Yunus Ceyhan / İstanbul

Mükemmel bir doktor çok başarılı
Ayfer Koçak / 4 Mart 2016 ·

Haberlerde gördüm bayıldım eger gercekse allah razı olsun sizlerden büyük hizmet vermektesiniz allahın izniyle
Erhan Romeo Nişancı / 20 Mayıs 2016

Doktor umuza teşekkürler
Gülten Gültekin /

Mesleğini cok seven biri tebrikler 5 yıldız 6 Aralık 2016
Pervin Vona / İstanbul

Yaptığınız tedaviler, güler yüzünüz güvenilir açıklamalarınızla eşsiz bir doktorsunuz. Çalışmalarınız hepimiz için hem umut hem gurur kaynağı. Saygı duyuyoruz
Faruk Yaşar / 21 Eylül 2016

Ben muhammed demir 1.5 yıldan beri çektiğim boyun fıtığı ndan gitmediği m yer kalmadı en sonunda ameliyat olacaktım internette ahmet hocam i buldum kendisinden allah razı olsun beni gece uykularina is hayatıma bırakın nisanlimla kopma noktasına gelmiştim hocam sayesinde hersey çok iyiye gitti kendisinden allah razı olsun kendilerine teşekkür ederim açılardan kurtuldum gülmek çok güzelmiş. ..
Muhammed Demir / İstanbul

Güvenilirliği tedavileri çok başarılı her konuda bilgilendiriyor. Çalışanları ekibi arayınca da oldukça ilgililer çalışmalarınız için teşekkürler doktor bey emeğinizin karşılaklarınızı almanızı diliyorum
Işıl Dilara Negiş / 2 Ekim 2016

hocam çalışmalarınızı takip ediyorum, her hastaya olan ayrıcalıklı ilginiz çok hoş
Turan Demir / İStanbul

Sayin Dr ahmet Sümen size iyiki geldim gerekeni söylediniz inanin ki yıllardır çektiğim dizimdeki ağrıdı dan kurtuldum yasadigimi hissediyorum size çok tsk ediyorum
S Altınbıçak Akdağ / 30 Aralık 2016, 20:45

4 ay boyunca bel fıtığı ağrısı çektim ,ameliyat fizyoterapi ve akapunktur dediler, en önemlisi tedavi şeklinden önce güven , Ahmet bey ve ekibini (eda başta :)) gördüm ve güvendim . Ahmet beyle konuştuktan yarım saat sonra karar verdim .Epidural enjeksiyon için % 60-70 ihtimal verdi, teşhisinden 3 gün sonra Epidural enjeksiyon oldum ,iyileşmem 1 saat sonra başladı ve 2 ay içinde %100 iyileştim .Şuan (mayıs-aralık) 7-8 ay oldu ve hiç bir şikayetim yok. 2. tedaviyi Ahmet beyden istedim fakat o gerekli görmediği için olmadım . Her şeyin başı güven .
Fırat BAYRAKTAR / İstanbul

5 yıldır omuz,boyun ve bel ağrısıyla uğraşıyordum, Ahmet beyi sosyal medyadaki hasta yorumlarından takip ettim , iyi ki gelmişim ağrılarım azaldı, şuan çok iyiyim ve çok teşekkür ediyorum Ahmet beye ve güler yüzlü ekibine .
Yasemin ÖZKAN / İstanbul

2 senedir sağ dizimin ağrıları yüzünden yürüyemez olmustum, doktorumun tedavisi hayatımı kurtardı, Herkese tavsiye ederim .
Gülşen FIRLAR BROWN / KIBRIS

Bel fıtığına 3 ay önce tutuldum ve bu süreçte pek çok yerde tedavi oldum , ancak hiç bir tedavi beni bu kadar rahatlatmadı , Ahmet hoca ma teşekkürlerimi sunuyorum , inşallah daha da iyi olur ve diğer hastalara şifa diliyorum .
Kadir OKÇU / İstanbul

Sn. Ahmet SÜMEN hocam; hayatımın akışını olumsuz etkileyen, çözümsüz sandığımız sorunlarımızı bile naif ve anlayışlı tavrı ile her zaman çözmeyi başarmıştır . sonsuz sevgi ve teşekkürler.
Özlem YARALI / İstanbul

Uzun süredir bel fıtığı ve diz ağrıları çekiyordum ,burada yapılan kök hücre tedavisiyle ağrılarım dinmeye başladı ve sonunda bir ayağım düzeldi.bel fıtığı içinde nokta atışı tedavisiyle ağrılarım dindi. şuan halen düzenli olarak kontrole geliyorum . ilgi ve alakaya çok teşekkür ederim.
Hatun ÇELİK / İstanbul

Çift omuz ağrıları ile geldim ,Ahmet bey in sol omuz (donuk omuz) teşhisi ile yapmış olduğu enjeksiyon ve ardından fizik tedavilerimi aksatmadan yaptım .Bir mucize gibi dayanılmaz ağrılarım şimdi yok, kontrol için geldiğim bugün gülerek gidiyorum ,çok teşekkür ederim .
Melehat TEPE / İstanbul

Bel fıtığından dolayı 7 aydır hiç kalkamadım , buraya kadar zor geldim . önce çok korktum ama şimdi çok mutluyum her şey çok güzeldi.
Olga YEFREMOVA /

6 hafta önce menüsküs tedavisi için geldim o tatlı kızları görünce sanki iyileştim . henüz tedavinin ilk aşamasındayım ama doktor bey çok ilgili ve bilgili ,doğru adreste olduğumun farkındayım .
Gülsevin DURMUŞ / İstanbul

2 sene önce topuk dikeni tedavisi için gelmiştim ,tedavi oldum çalışanların ve doktor beyin ılgısınden çok memnun kaldım, tedavim başarılı geçti . Diğer ayağımda başlayan topuk dikeni için tekrar burayı seçtim , oldukça güvenilir bir doktor.
Sahure ÇİÇEK / İstanbul

Hastaya ilgi başta olmak üzere teşhis ve tedavi aşamasından kusursuz bir şekilde muayenesiyle Türkiye deki nadir doktorlardan dürüstlüğüyle ön plana çıkmıştır.
Utku AYDIN / İstanbul

Değeli hocam 18 NİSAN 2016 da size gelmekle sağlığıma kavuştum . Tedavi sonrasında tam 3 ay geçti ve ben sizin sayenizde sağlığıma kavuştum, Başarılarınızın devamını dilerim , iyi ki doktor olmuşsunuz ve bizlere derman oluyorsunuz .
Dilek ERTEMEL / İstanbul

2 hafta önce annemin geçmeyen (diz,el,omuz) ağrıları nedeniyle buraya geldik,Ahmet beyi internette facebook sayfasından buldum, diğer yerlerden hiç bir sonuç bulamadık, 2 hafta önce ilaç tedavisi başladık, iltihaplı romatizma rahatsızlığımız var , şuan umutluyum anneme dizinden iğne tedavisi yapılıyor. inşallah bu ağrılarından kurtulacağız , umarım ben ve annem gibi umutlarını Ahmet beyin tedavisine bağlayan herkese şifa olur. Ahmet beye ve ekibine ilgisinden dolayı teşekkür ediyorum . Annem iğne olalı 3 gün oldu şuan çok mutlu inşallah hep öyle kalır.Allah kimseyi çaresiz bırakmasın .bizim umudumuz oldu Ahmet bey ve ekibine çok tesekkür ediyoruz.
Ebru GÜNEŞ /

Şikayetim bel fıtığı tam bir buçuk yıl çektim, dünyamı zindana çevirdi bir anda , işimle ve nişanlımla aramı açtı gitmediğim yer kalmadı ve bir gün internetten Ahmet beyi gördüm ve kurtarıcım oldu Ahmet beye çok teşekkür ediyorum ve ekibi çok güler yüzlü . BAM ailesine çok teşekkür ediyorum .
Muhammed DEMİR / İstanbul

Merhaba , biz annemin ağrılarını 4 yıldır çektiğinden gitmediğimiz yer kalmadı bir gün ablam bir tv programında Ahmet beyi görmüş ,hemen geldik ve inanılmaz memnun kaldık ,Ahmet ve ekibinde annemin yüzüne renk geldi.Çalışanların emeğine sağlık Ahmet beye çok teşekkür ediyoruz. Eda hanım ve ekibi çok güler yüzlü gerçekten Ahmet bey ne sorsak cevaplıyor çok memnun kaldık .
Elif BAŞAT / İstanbul

Merhaba ben buraya bel ağrsı şikayetiyle geldim. 1 metreyi bile zorla yürüyordum, Ahmet beyi internetten bulduk gelmek istedik. tedavi için Çin den kızım getirdi,nokta atışı tedavisi yaptırmak istedik ve yaptırdık. ikinci günden sonra hiç denecek kadar ağrı olmadı. Ağırlıklarımdan ve ağrılarımdan kurtuldum ,şimdi merdiven kullanabiliyordum bu sabah asansör bozuktu merdiven kullandım ağrılarımın bu kadar çabuk geçeceğini bılmıyordum ,çok şükür ağrılarımdan kurtuldum ,memleketteki tanıdıklarımızada öneriyorum orada böyle bir tedavi yok , herkese çok teşekkür ediyorum.
Petiguli MAMUTİ / Çin

8 tane doktor değiştirdim Ahmet beye en son 9. olarak geldim ,tedaviyi 8-9 hafta devam ettirecek olan hocam ,şifayı veren Allahım C.C. inşallah. sağ ayağımın topuk dışında ağrı , tendon da aşınma ,ters topuk dikeni ,biraz kireçlenme var ,sıkıntım büyük .6-7 senedir çekiyorum.
Mehmet ÖZTÜRK / İstanbul

Merhaba , bugünüme hamd olsun çok iyiyim ,doktorumdan Allah razı olsun Herkese tavsiye ederim sağlıklıyım mutluyum teşekkür ederim .
Bedriye ÖZCAN / İstanbul

Merhaba bugün ilk günüm ,henüz muayene olmadım . bende herkes gibi tavsiyeler üzerine geldim başarısız bir bel fıtığı ameliyatı kurbanıyım .Umarım tedaviden sonra daha sağlıklı ve kaliteli bir yaşam sürerim zaman zaman süreci yazacağım.
Tanju GÜLENÇ / EDİRNE

Çok kıymetli ve değerli Ahmet hocam sizden Allah C.C. razı olsun ,ellerinize sağlık güle ryüzünüz , ilgi ve alakanızdan son derece memnunum .Buraya geldiğimden çok memnunum ağrılarım hafifledi, inşallah ağrılarım sıfıra inecek ,size çok teşekkür ederim herkese de tavsiye ediyorum.
Metin AKPINAR / İstanbul

Değerli Ahmet hocam öncelikle ellerinize sağlık diyorum ,buraya geldiğim zaman çektiğim ağrı ve acının 3 saat sonra dönerken bu kadar hafifleyeceğine gerçekten inanmıyordum, Allah a şükür şuan çok daha iyi ve sağlıklıyım . sizlere tekrar teşekkür eder ve başarılarınızın devamını dilerim. Bel fıtığı ameliyatına SON diyorsan , herkesi BAM kliniğe davet ediyorum.
Ali Şükrü ŞAHİN / İstanbul

Değerli hocam her şey için çok teşekkür ederim .Tedavimden oldukça memnunum ağrılarım geçti ağrısı olan bütün herkese tavsiye ediyorum çok memnun kaldım 5-6 senedir tanıyorum kendisini, çok güler yüzlü bir doktor.
Emine GÜNDOĞDU / İstanbul

Değerli hocama önce teşekkür ediyorum ,ben annemi getirdim . Dizlerinden dolayı bu güne kadar götürdüğümüz hiç bir yerden memnun kalmadık, Ahmet hocam sağolsun büyük bir titizlikle muayene ettikten sonra annemin dizi şuan çok iyi ve daha ilk günden ayağının üzerine basmaya başladı. kendisi ve çalışanları çok güler yüzlü , çok ama çok teşekkür ediyorum .
Yasemin KIRMIZITAŞ / İstanbul

Hocam bugün burada olmaktan ve sizinle tanışmaktan onur duydum yüce Rabbim yüzünüzdeki bu gülüşü eksik etmesin , bu ülkenin sizin gibi değerli insanlara ihtiyacı var , size ailenize ve çalışanlarınıza huzurlu ve hayırlı işler dilerim Rabbim yar ve yardımcınız olsun .saygılarımla.
İbrahim ERSÖNMEZ / İstanbul

Merhaba , yaklaşık bir buçuk sene önce size yürüyemez halde gelmiştim. Allahın izni sizinde vesileniz ve tedavileriniz ile şifa bulmuş bir hastanızım . Geçirdiğim süre içerisindeki tedavilerimden önce sizi tanımayı çok isterdim. Kurumunuza ve size olan güvenimi yakın akrabalarımı babam ve teyzemi getirerek paylaşmak istedim sizinde yardımlarınızla yakınlarımın ve bizden sonra gelicek hastalarında şifa bulması dileğimle. her zaman ameliyatsız bir çözüm vardır.siz ve sizin gibi ameliyatsız çözüm arayan kaliteli doktorların daha fazla ön plana çıkmasını diliyorum . bunun için elimden geldiğince sizi tavsiye ediyor ve anlatıyorum ,hakkettiğiniz değeri görmeniz ümidimle saygılarımla ,ekibinize teşekkür ederim .
Hasan AYGÜN / İstanbul

Hocamıızın hastalığımın ilk tespitinde tedavi sürecine kadar yakından ilgilenmesi ve müdehalesi ile ağrılarıma çözüm olmuştur . Kendisine çok teşekkür ederim .
Necibe TEKİR / İstanbul

Merhaba ben Ayşenur , BAM hastanesine babannemin diz ve bel ağrıları sebebiyle geldik ,bu 4. ve son gelişimiz , babannem buraya ilk geldiğinde diz ağrılarından adım atamıyordu ,bu yüzden ilk tedavi dizlerindendi 2. tedaviside dizinden yapıldı 3. tedavisi belinden ve 4. son tedavisi de dizinden yapılacak .Bu tedaviler sayesinde babannemin ağrıları daha az . Dr. Ahmet SÜMEN e teşekkür ederiz.
Ayşenur AL / İstanbul

Merhaba , ben Sümeyye 23 yaşındayım .6 senedir boyun fıtığından dolayı ağrı şikayetim var. 6 ay önce boyun fıtığı ameliyatı oldum, fakat ağrılarımda azalma olmadı. İnternetten Ahmet beyi buldum ve muayene oldum , nöral terapiye başladım . Bugün 3. seansım bitti kontrol oldum .Eskiye göre ağrılarımda baya azalma oldu. Her iki tarafımda da ağrı mevcuttu fakat şuan sadece sağ tarafımda ara sıra nüks eden ağrılar kaldı. Ahmet beye ve ekibine çok teşekkür ederim . çok ilgililer gerçekten herkese acil şifalar diliyorum .
Sümeyye Tepeltepe / İstanbul

Ben 2 yıldır belfigindan çok çektim belinde kayma meydana geldi araştırdık Ahmet hoca mı bulduk ve beline nokta atışı tedavisi yapıldı bugün 3 günüm ve agrilarim azaldı dahada iyi olacak ahmet hocanın sayesinde burdan kendisini çok teskur ediyorum hastalarla olan ilişkisinde güven veren konuşmaları güler yüzlü personeliyle herşey çok mukeldi Allah razı olsun bizim böyle Dr çok ihtiyacımız herşey için teşekkürler hocam
İnci taskinsoy / Yozgat

3 yıldır çektiğim bel ağrıları hayatımı çekilmez yaptı. Ahmet hocamın uzmanlığı ekibinin güler yüzü beni ağrılarımın büyük kısmından kurtardı. Her şey için çok teşekkürler.
Fatih CEYLAN / Edirne

Biz burya babamı geitrmiştik. Babamın çok şiddetli bacak ağrıları vardı. Araştırmsa hastanesinde birçok doktor baktı, hiçbirşey bulamadılar. En son bize ya psikoloji doktoruna gidin ya da ağrımerkezine gidin dediler. Biz internetten burayı bulduk. Ahmet bey, babama EMG diye tetkik yaptı kendisi. Yaklaşık 2-3 saat boyunca uğraştı. Sonunda beldeki sinirlerinin çok ciddi zedelendiğni söyledi. Bizden ilaçlı MR istedi. İlaçlı MR sonucunda babamın belinde kanser tespit edildi. Sonra bizi başka yere gönderdi. Oradaki araştırmalarda akciğer kanserinin bütün vücudu sardığı söylendi. Düşünebiliyormusunuz babamı 5 ay boyunca oyaladılar , en sonunda da dediler ki hiçbirşeyizi yoık, ağrıların psikolojik!! Keşke Ahmet Beye daha önce gelseydik. Belki de babam şimdi yaşıyor olacaktı. Gene de Allah razı olsun kendisinden. Bacaklarında ağrısı olanlar önce bir Ahmet Beye görünsün bence...Bizim gibi acı çekmesinler..
Mustafa Kaya / İstanbul

Merhaba ben Handan, buraya geldiğim ilk gün yaşam kalitem çok düşük ve mutsuzdum ağrılarımdan dolayı. Tedavi sürsinde ağrılarım azaldı ve hiç kalmadı. Başladığım günden beri hiç ağrı kesici içmedim. Doktorum Ahmet bey'e ve burada benimle ilgilenen tüm personele teşekkür ederim. Hep iyi günlerde görüşmek üzere...
Handan / İstanbul

Ayağa kalkamaz durumdayken ekip ve en başta doktor bey sayesinde çok şükür sağlığıma kavuştum. Ağrılı geceler, yürüme bozukluğum çevremdekilerin yardımıyla ayağa kalkmaksızın son buldu çok şükür Allah'a dert verip dermanını da yanında vermiş. Ahmet Hocama minnettarım yardımlarından dolayı sonsuz teşekkürler ediyorum. 30.12. 2015
Neriman Uğurlu / İstanbul

Bütün ekibi çok seviyorum. İlgi ve alakalarından dolayı hepsine çok teşekkür ediyorum. Ben buraya geldiğimde çok kötü durumda idim. Hiçbir doktorun yapamadığını Ahmet Bey yaptı, beni iyileşltirdi. Onu tanıdığıma eşim ve ben çok mutlu olduk. Allah ondan razı olsun, herşey için çok teşekkürler.
Melek Boztepe / İstanbul

Merhabalar, Ben bel fıtığı olan bir hastayım. 2011 de ameliyat olmama rağmen sürekli ağrı çekmeye devam ettim. Ahmet Bey'i televizyondan izledim. Şifa veren Allah şifacıya denk getirmiş. Teşhis sonrası yapılan radyofrekans ve iğne tedavisinden sonra ağrılarım %60-70 azaldı. Ayaklarımdaki uyuşmalar, kramplar birmke üzere. Kontrole geldik eşimle. Buradaki hizmetten, personelin davranışlarından o kadar memnun kaldık ki anlatamam. Umarım artık sadece ziyarete geliriz. Dr Ahmet Sümen'e ve mesai arkadaşlarına tekrar teşekkür ediyorum.
Evin Temel / İstanbul

BAM ağrı merkezine, Dr Ahmet Sümen'e bel ve bacak ağrılarımı giderdiği için şükranlarımı sunarım. Klinik olarak çok temiz ve personeli güleryüzlü oluşu da bizleri çok memnun etti. Saygılarımla... 16.11.2015
Hasan Erkan / İstanbul

BAM - Bakırköy Ağrı Merkezini çok temiz ve ferah buldum. Hastalar için mükemmel bir merkezdir. Çalışnaları kutluoyrum.
Nazmi Karabulut / Ankara

Bel fıtığı sonucu internetten bulduğum Ahmet Sümen Bey sayesinde bu rahatsızlığımdan kurtulmuş ve rahatlamış bulunuyorum. 08.10.2015
Turgut Taşçı / İstanbul

Donuk omuz ve tendon yırtılması şikjayeti ile internet araltırmalarım soncu tanıştığım Dr Ahmet Sümen kısa zamanda şikayetlerimden kurtulmamı sağladı. Kendisine ve yanında çalışan personele sonsuz teşekkürler.
Selahattin Yılmaz / İstanbul

Dizlerimdeki ağrılardan ötürü Ahmet Beye geldik. O kadar doktor, profosore gittik bi çözüm bulamamıştık. Ahmet bey, ultrason ile baktı, iltihap ve kist olduğunu söyledi sonrada tedavisini yaptı. Daha önce dizlere ultrasonla bakıldığını hiç görmemiştik. Bunu Türkiye de çok az kişi biliyor, Ahmet Bey de onlardan biri. herkese tavsiye ederim. Tekrar teşekkürler, iyi ki varsınız.
Emine Kaya / İstanbul

Merhabalar herkese uzun suredur bel fitigi agrilarini cekiyorum burada bel fitigi tedavisi yani nokta atisi tedavisi olan arkadaslarini goruslerini alacaktim hala agrilari varmi yoksa tamamen kurtuldularmi..almanyafan selamlar
volkan akyüz / almanya

merhabalar ben yorumları okudum ve çok beğendim bende 52 yaşındayım dizlerimde kıkırdak erimesi var acaba ahmet sümen hocamızın ilgi alanına giriyormu teşekkürler
fadim demirci / konya

merhabalar ben yorumları okudum ve çok beğendim bende 52 yaşındayım dizlerimde kıkırdak erimesi var acaba ahmet sümen hocamızın ilgi alanına giriyormu teşekkürler
fadim demirci / konya

Ben Özbekistandan Türkiye'ye şifa bulmaya geldim. Burada Dr. Ahmet Sümen'in yaptığı tedaviyle sağ olup gittim. Dr. Ahmet beye beni iyileştirdiği için teşekkür ederim. Burdaki tüm personele ilgileri için teşekkür ederim.
Marguba Akmedova / Özbekistan

DR.Ahmet hocamızıtelevizyonda gördük eşim Besra hanım yıllardır bel fıtıgı agrıları cekiyordu hocamla iletişime gectik ve emar sonucumuzun 2 fıtık oldugunu bırının batıgını söyledi doktorlar Diyarbakır dan genel cerrahı Ahmet hocayla paylaştık sonuclarla birlikte geldik.2.ayda sağolsun hocam nokta atısı dediği operasyonu yaptı ve eşim yarım saatlik dinlenmeden sonra massallah diyelim cok iyi oldu hatta su espiri yaptım bır halı saha maçına gidelim o kadar iyi yani ve su an 6. ay geçti diğer fıtıkta ağrı var gibi ve tekrar burdayız.Muayane olacacagiz bir yaz satırda ben yazmak istedim.Doktor ve ekibinden allah razı olsun hepsi çok iyi ve candan bi ekip.Hepsine çok teşekkür ederim
Mahmut Çakır / Diyarbakır

Ahmet hocamı facebook da ,atv de ,starda takip ettim.Önceleri çok bel ağrılarım vardı.Gitmediğim yer kalmadı.Sülük tedavisi,bardak vurma ,fizik vs.en mantıklısı doktordan sasmayalım şu anda çok iyiyim.Ahmet hocam cok ilgi alaka gösterdi.Ekibine ve kendisine çok teşekkür ediyorum. Hayırlı çalışmalar dilerim.
Hasan Taşdemir / İstanbul

24/08/2015 tarihinde Dr. Ahmet Sümen hocamızın katılımıyla nokta atışı tedavisine başladım.5 yıllık ağrılarım son buldu.Dr. Ahmet Sümen hocama ve ekibine teşekkürlerimi sunar ve hayatta başarılı olmalarını dilerim.
Orçun Erdoğan / İstanbul

Değerli BAM çalışanları sayın Ahmet bey; Omuz probleminden ötürü internet araştırmasından öğrendim sizi ve şuan geldiğimden oldukça daha iyi hissediyorum kendimi.Hizmet kalitesindende oldukça memnun kaldığımı ifade ederim.Teşekkürler.
Özkan Elibüyük / İstanbul

Sevgili Ahmet Bey; Her hastanızın dediği gibi güleryüzlü bir doktorsunuz.Çalışanlarınızda sizin gibi güleryüzlü ve sıcakkanlılar.Umarım mesleğinizde daha üstlere çıkmanız dileğiyle.
/

Ben 20 yaşındayım.5 yıldır migren ağrısı çekiyorum Dr.Ahmet Sümen 'i internetten gördüm.Başta tedaviye pek inançla başlamadım ama ağrılarım %80 e yakın azaldı.Ataklar daha az geliyor.Ve geldiğindede hafif geçiyor.5 senedir bir çok doktora gittim ve ilaç kullandım.Ama akupunktur en etkili tedavi oldu.Özlem ablada çok sıcakkanlı ve sevecen.Dr.Ahmet Sümene ve Özlem ablaya teşekkürler.
Seda Erbaş / İstanbul

Merhabalar; Kollarımın ve boynumun ağrısından duramıyordum.Ortopedi,fizik.beyin cerrahisine gittim hiçbir çare bulamadılar.Enson çare internetten ağrı merkezi araştırmada buldum.Ahmet beyi buldum ,10 yılda bulamadığım çareyi Ahmet hocada buldum.Saygılarımla
Adem Akın /

Merhabalar; Kollarımın ve boynumun ağrısından duramıyordum.Ortopedi,fizik.beyin cerrahisine gittim hiçbir çare bulamadılar.Enson çare internetten ağrı merkezi araştırmada buldum.Ahmet beyi buldum ,10 yılda bulamadığım çareyi Ahmet hocada buldum.Saygılarımla
Adem Akın /

Öncelikle eşimin rahatsızlığının tanısının konmasındaki emekleriniz için sonsuz teşekkürlerimizi sunarım.Ayrıca hekimliğiniz ve insanlığınızla bizleri çok memnun ettiniz.Size ve ekibinize çalışmalarınızda başarılar diliyorum.Saygılarımızla.
Hicran Uz /

Merhabalar; Ben donuk omuz teşhisiyle ağrılarla doktorumuza geldim.Uzman elleriyle yaptığı müdahale sonucu ağarılarımdan kurtuldum yaşam kalitem arttı.Kendisine sonsuz teşekkürler ediyorum.Başarılarının devamını diliyorum.
Jale Çelik / İstanbul

Merhabalar .Öncelikle kendimden bahsedeyim .Ben 42 yaşında bir bayanım.6 ay öncesinde tanıştım bu bel fıtığı hastalığı ile.Canım çok yandı ameliyat olmak istemedim .Dr.Ahmet Sümen beyle tanıştım nette ve bir yakınım vasıtasıyla.Şuan burada olmaktan çok mutluyum.Çünki Dr.Ahmet Sümen bey gibi koruyucu meleğim oldu.Çok memnun ayrılıyorum İstanbuldan.İyiki varsınız hocam çpk teşekkürler.... Buarada Özlem hanım ve Eda hanımıda unutmayalım.Teşekkürler.Sevgilerimle.
Selma Karakelle / Ankara

Buraya ilk geldiğimde tedirgindim.Kızım bir tv programında görmüş .Ahmet beyi bana önerdi.Anne gidelim dedi ve geldik.Muayene oldum ve tedaviye başladım.Şuan iyiye doğru gidiyorum.Doktor beye ve çalışanlarına çok teşekkür ederim.1 ay sonra görüşmek üzere.Saygılarımla.
Sebahat Kaya /

5 yıldır çok şiddetli bel ağrıları yaşıyorum ve dayanamayacak boyutlara gelmişti .Ahmet Sümen beyi internetten araştırarak buldum.4 gün sonunda dik yürüyebiliyor rahat hareket edebiliyorum.1 ay daha sürem var daha iyi olacam.% 80 iyiyim.
Yavuz Ertan /

25 yıldır bel ağrısı çekiyodum taki Ahmet beyi tv de görene kadar.Hemen kendilerine geldik, çok memnun kaldım.Ağrılarım dindi sabahları yataktan ağrısız kalkıyorum .Şuan çok iyiyim.Kendilerine ve ekibine çok teşekkür ediyorum.Herkesede tavsiye ediyorum.Tekrar teşekkürler.
Besire Polat /

Ahmet hocamın bana yapmış olduğu tedaviden memnun kaldım.İlgisine ve göstermiş olduğu yakınlığa teşekkür eder başarılarının devamını dilerim.
Raziye Şahin /

Buraya ilk geidiğimde ağrılarım çoktu.Ahmet hocam ve ekibi sayesinde ağrılarımdan kurtuldum.Herkese sizi tavsiye edeceğim.Ahmet hocama ve tüm ekibine teşekkür ederim.
Celal Cirit /

Buraya ilk geldiğim gün belim çok ağrıyor ve hareket edemiyordum.Ahmet hocam sayesinde kısa bir sürede iyileştim.Daha sonra migren tedavisi için geldim.Ağrılarım azaldı.Özlem hanımcım ve Edacım gösterdiğiniz ilgi ve alakadan dolayı sizlerede çok teşekkür ediyor başarılarınızın devamını diliyorum.iyiki varsınız sevgiler.
Arife Nuran Turunç / İstanbul

gösterilen ilgi ve alakaya çok teşekkür ederim işlemlerinizde ve hayatınızda başarılar dilerim hepinize saygılar
Ali Keskin / İstanbul

size çok teşekkür ediyorum sagolun sizlerden memnun kaldım Allahuteala sizinde önünüzü hep açık etsin sizleri çok seviyorum hoşçakalın esenkalın ömrünüz boyunca hep mutlu olun bende iyi olucam inşallah agrılarım hafiflemeye başladı
sebahat imamoğlu /

Sonsuz teşekkür ediyorum ameliyattan kurtuldum çok memnunum ellerinize saglık Dr. Ahmet Sümen
isimsiz /

hepinize teşekkür ederim. şükür agrılarımda kurtuldum Özlem ve Eda sizleri çok seviyorum sevgi ve saygılarımla
Sema Çakıroğlu /

hepinize teşekkür ederim. şükür agrılarımda kurtuldum Özlem ve Eda sizleri çok seviyorum sevgi ve saygılarımla
Sema Çakıroğlu /

merhaba ben hastanız Muradiye Üstüntaş Sayın Ahmet bey gerçekten işini çok iyi yapan bir doktorsunuz bugün benim son günüm çok iyiyim çok şükür sizin sasyenizde güler yüzlü çalışanlarınızla birlikte mükemmel bir ekipsiniz. Allah sizden razı olsun.
Muradiye Üstüntaş /

Merhaba ben Nevzat Özgüler bel fıtığı şikayeti ile geldiğim bam'dan 15 günlük tedavi neticesinde yaklaşık 1,5 aylık bir zaman dilimi dahilinde şikayetim tamamen ortadan kalktı. Başta Dr. Ahmet bey olmak üzere tüm ekibinize göstermiş olduğu sıcak ilgiden dolayı çok çok teşekkür ederim. NOT ameliyat ön görüsünden önce mutlaka fizik tedavi denemenizi hatırlatmak ve önermek isterim. biraz sabır biraz mücadele :))
Nevzat Özgüler /

Gençliğimdede zaman zaman başım ağrıyordu. Ama bir ağrı kesici almak veya dinlenmek geçiriyordu. İlerleyen yaş ve değişen yasam koşullarıyla birlikte baş agrılarımda giderek arttı. Dayanılmaz, sosyal hayatımı neredeyse sıfırlayan boyutlara ulaştı. Nörologo gittim. Tomografiler, MR'lar çekildi ama birsey bulunmadı. Birgün yegenim '' teyze internetten sana BAM diye bir ağrı merkezi buldum'' diye geldi. O kadar sıkıldım ki hadi bir kez de deneyelim kabilinden geldim. BAM 'ine Dr. Ahmet Sümen hocam ile tanışmak için ilk el sıkıştığımızda hocam tutumu yumuşak yaklaşım ve gülümsemesiyle evet budur dedirttti bana.. Tedavim basladı. Ben Trakya da çorlu'dan geliyorum. Tam 2,5 ay her hafta kar kış demeden geldim her geldiğimde bas agrılarım biraz daha azaldı. Dr. Ahmet Sümen hocama insanlığı ve yaptığı herşey için minnet ve teşekkürler borçluyum sağolsun,varolsun Asistanı Özlem hanım bizi seanslara hazırlarken becderisiyle rahatlatmasıyla harika bir hanım Özlem hanıma ve bizi nezaketle yönlendiren Murat Bey'ede ayrıca sevgi ve teşekkürler diliyorum. öğretmen Aynur Dayıoğlu
AYNUR DAYIOĞLU / ÇORLU

Çok kıymetli Dr Ahmet bey kardeşim sizi atv de yayınlanan bir programda gören arkadaşımın tavsiyesiyle tanıdım. Sizin annenize babanıza ve ailenize sağlık sıhhat versin Sizin gibi hayırlı bir evlat yetiştirip halkın hizmetine verdiği için.. Boyun ve bel ağrılarım için gelmiştim Allah'a şükür sıhhatime kavuştum. Siz aracı oldunuz teşekkürler aynı zamanda güleryüzlü ekibinizede teşekkür ediyorum.
Vezir Kara / İstanbul

ablam bel fıtığından neredeyse hiç birsey yapamaz hale geldi ve en sonunda Dr. Ahmet beyi bulduk. Yani gezmediğimiz doktor kalmamıştı, umudumuz tükenmişti. Ahmet beyin yanına geldiğimizden sonra iyiye gitti çok şükür. DR.Ahmet Sümen teşekkürler
isimsiz /

sizi faceboktan takip ediyordum. gelmek istediğimi söylediğimde buyurun gelin bakalım demiştiniz ben tüm ağrılarımın dermenı sizde demiştim. Bugun dizlerimin son prp seansı için geldim ağrılarım çok az denebilicek kadar dindi. sayenizde gercekten benim ağrılarımın dermanı oldunuz. gece agrılarımdan uyuyamadığımın uykularımı bana geri kazandırdınız. elleriniz hiç dert görmesin. sizin gibi mesleğinde başarılı hekimlerimizi başımızdan eksik etmesin. güler yüzlü ekibinize ve size minnettarım. Hepinize kacaman teşekkürler ve sevgiler.
Hikmet Atakan / İstanbul

Size ve ekiminize çok teşekkür ederim. Babamın ameliyat sonrası oluşan ağrılarını dindirdiniz çalışmalarınızda başarılar sağlık ve mutluluklar dileriz.
Şükrü Gal / İSTANBUL

selam sayın hocam annemde bel fıtıgı varbabamda bel boyun agrısı ameliyat olmadı korktuk bendede hafifden basladı acaba ssk bağkur anlaşmanız varmı maddi durum zayıf bu haslıktan kurtulmak istiyoruz
ihsan özentürk / yozgat

SAYIN HOCAM HERŞEY İYİ GÜZEL DE , SGK ANLAŞMANIZIN OLMAMASI DA ÇOK ÜZÜCÜ. BİZİM GİBİ DAR GELİRLİ VATANDAŞLAR İÇİNDE BİR GÜZELLİK İYİLİK DÜŞÜNÜRSENİZ ÇOK SEVİNİRİZ. SAYGILAR
İsimsiz / İstanbul

Sizin sayenizde kayınvalidem ve annem başta olmak üzere tedaviye başladılar .Şu anda ikiside çok iyiler bu sizin sayenizde olan birşey.İyiki sizi araştırıp bulmuşum.Yaptığınız tedaviler ve güleryüzünüz sayesinde dertlerimiz birazdaha azalıyor.Başarılarınızın devamını diliyorum .Gülen yüzleriniz hiç solmasın.
Aysun Korkulmaz / İstanbul

23 yaşından beri çektiğim baş ağrımın hafifleyebileceğini söyleselerdi heralde inanmazdım .İlk seanstan sonra bile ufkum açıldı resmen bulanık görüyordum.Mucizevi iğnelerin yanısıra sizin sihirli ellerinizin ve güleryüzünüzün payıda çok .Her şey için çok teşekkür ederim.
Banu İnan / İzmir

Ben şiddetli baş ağrısı sebebiyle geldim .Üniversite öğrencisiyim baş ağrılarım herşeyi etkilemeye başlamıştı .İnternetten araştırma sonucu Ahmet beyi gördüm ve geldim .8 seanstan sonra baş ağrılarım yok denecek kadar azaldı .Sürekli ağrı kesici kullanıyordum gerek kalmadı.Tüm ekibe teşekkür ederim.
Esra Çınar / İstanbul

Ben yaklaşık 4.5 aydan beri baş ağrısı çeken biriydim.İnternetten Ahmet beyi buldum ve bir ümit randevu aldım ve geldim.Akupunktur tedavisine başladım ve baş ağrılarım azaldı .Tüm ekibe teşekkür ederim
Mürşit Nar / İstanbul

Şiddetli migren ağrılarımdan dolayı Ahmet beye geldim.Akupunktur tedavisi görüyorum ve bugün son seansım.Seanslar boyunca Ahmet bey ve ekibinden memnun kaldım hepsi güler yüzlü ve hastalarıyla ilgililer.Ağrılarımda büyük ölçüde iyileşme oldu .Ahmet bey ve ekibine teşekkür ederim.
Sevgi Aktaş /

Ahmet hocamın yanına üç farklı ağrı şikayetim için gelmiştim .Bu ağrılar dayanılmaz boyutlara ulaşmıştı.Sol bacakta bursit sırtta dayanılmaz fibromiyalji ağrısı vede her iki ayakta topuk dikeni ağrısı.Ahmet bey son derece sıcak ve profosyonel bir yaklaşımla tüm ağrıların tanı ve tedavi sorularımıza açıklık getirdi.Ahmet beyle çalışan ekipte oldukça sıcak kanlı ve yardımseverler.Ağrılarıma gelince üç şikayetimde de çok ciddi iyileşmeler oldu .Bursit tamamen geçti sırt ve topuk dikeni ağrılarım neredeyse yok olma noktasına geldi .Ahmet hocama ve ekip arkadaşlarına sonsuz teşekkürler
Seba Özpolat / İstanbul

Eşimin internet sayfasından bakıp bana söylemesi sonucu geldim.Migren sebebiyle baş ağrılarım vardı ve tedaviden çok memnunum .Çalışan arkadaşlarım güleryüzlü ve sıcak kanlılar onlarada teşekkür ediyorum.
Tuncay Demir / İstanbul

Söylenebilecek en güzel şey güleryüzlü ve hastalarla ilgilenen iyi bir ekip olmanız.Başarılarınızın devamını dilerim.
Timur Emre Özer / İstanbul

Şiddetli ağrılarım sonucu Ahmet beye geldim.Bel bölgeme yapılan iğne tedavisiyle ağrılarımdan %80 kurtuldum.Bu şekilde yapılan işlemlerin daima başarıyla yükselmesini isterim .Ahmet hocama ve personeline çok teşekkür ederim.
Saffet Güler / İstanbul

Bir tavsiye üzerine Ahmet beye geldim.Dizlerime enjeksiyon uygulaması yapıldı ve uygulamadan iki ay sonra şimdi çok daha iyiyim.Tüm ekibe saygılarımı sunuyorum teşşekürler.
Mustafa Kaya / İstanbul

Sol omuzumda bursit şikayetiyle daha önce ortopedi doktoruna gittim ve fizik önerdi geçmezsse ameliyat önerdi fakat ağrılarım geçmedi.Dr. Ahmet beye ulaştım ve sayesinde şuan çok iyiyim.Doktor bey ve çalışma arkadaşları çok iyiler.Ağrısı sıkıntısı olan herkese Ahmet beyi önereceğim.
Erdoğan Gün / İstanbul

Boyun kireçlenmesi ve omuzlarımdaki kulunçlar için Dr.Ahmet Sümen hocama geldim.Aldığım tedavi sonucunda şikayetlerim azaldı ve seanslar devam ettikçe tamamen kayboldu .Şimdi çok daha rahat ve mutluyum .Dr. Ahmet bey çok sevimli ve mütevazi biri.Ankaradan gelmeme değdi .Dr.Ahmet beye ve çalışma arkadaşlarına teşekkür ederim .
Hülya Yıldız Farsakoğlu / Ankara

hocam emar çektirdim bel fıtığı var dedi doktor amaliyat olcan dedi ama amaliyatın riksli bacağından olabilirsin dedi doktor sizce napmalıyım ? tşkler
muhsin çiftci / istanbul

Babamın iki senedir sırtı agrıyordu. Hep ağrı kesici ilaç verip geçiştirdiler. Doktor beye götürdük. Sırtından iğne yaptı, ağrısı geçmeyince ciğerlerinden olabilir diyerek, akciğerden filim istedi. Maalesef tümür çıktı. Ameliyat oldu. Ağrısının sebebini bir tek o anladı. Allah razı olsun. Herkeze tevsiye ederim.
Abdullah Tekin / İstanbul

Bel fıtığından 20 gün fizik gördüm, geçmeyince fizik doktoru ameliyat önerdi. Bir komşumuzdan dıuyduk Ahmet Beyi. belimizden bir iğne yaptı, şükür ağrılarım çoğu geçti.
Ahmet Tımarlı / İstanbul

Akupunktur kesinlikle çok etkili bir tedavi, migren için, toplam 8 seansda olumlu etkisini gördüm, korkunç baş ağrılarım geçti çok şükür...
Selin Bakılan / İstanbul

Hocam benim agrilarima son verdiginiz icin sonsuz tskler
Ata Gurur Şahin / İstanbul

Şiddetli migren ağrısı için başvurduğum bakırköy ağrı kliniğinden doktor Ahmet Beye ve personeline çok çok teşekkür ederim. Şimdi ağrılarım hemen hemen hiç kalmadı, işime gücüme konsantre olabiliyorum. Herkese tavsiye ederim.
Sevdenur Algan / İstanbul

Suat Ekinci 09:47 / 11 Şubat 2014 Üç yılı aşkın süredir zaman zaman şiddeti artan boyun ağrısı çekmekteyim. Tedavi amacıyla alternatif tıp dahil olmak üzere pek çok tedavi yöntemi denedim. Alternatif tıp yöntemi ile ağrılarım son bulsa da bu geçici olmaktaydı. Çünkü bir iki ay sonra ağırlarım yine nüksediyordu. En son Bakırköy ağrı merkezinde- Dr. Ahmet Sümen Bey’in uyguladığı akapunktur ile ağrlarımda çok ciddi oranda azalma oldu. Hali hazırda tedavi sürecim her ne kadar tamamlanmamış olsa da verdikleri hizmet ve ilgiden çok memnun kaldım. Bu hususta veya başka alanda ağrıları olanların tedavi olmasalarda Ahmet Beyi görünmlerini tavsiye ederim.
Suat Ekinci / İstanbul

Beni dayanılmaz ağrılarımdan kurtaran doktor Ahmet beye çok teşekkür ederim. Bel fıtığı tedavisinde son derece uzman biri. Tanıdığım herkese tavsiye ediyorum. Başarılarının devamını dilerim.
Fatma Tekin / İstanbul

Adı üzerine tam bir ağrı merkezi. İşini bu kadar ehliyle yapan, bu kadar donanımlı bir merkeze sahip Ahmet Bey. Yıllardır çektiğim ve bir türlü çözülemeyen el bilek ağrım Ahmet Beyin çektiği EMG çekerek teşhis koydu ve tedavisini gerçekleştirdi. Teşekkürler Ahmet Bey. Sizi televizyon kanallarında daha sık görmek istiyoruz. Yaptıklarınızı ve yapabileceklerinizi daha fazla insanların görüp yararlanması umuduyla... Mehmet YENER / KOCAELİ
Mehmet YENER / KOCAELİ

Dizlerimde dayanılmaz ağrılar ve şişlik oluyordu. Doktor Ahmet beye gittik . Çok memnun kaldık kendisinden. Tedavisi sayesinde şimdi rahatça yürüyebiliyorum. Herkeze tavsiye ederim.
Emine Kaya / İstanbul

Burada kendimi tesadüflerin talihlisi olarak sizlere Yasadiklarimi anlatmak isterim fakat yeterli yazacak Yerim varmiki bel ameliyati filimlerimlen tüm Kreclenmelerle tam bir AMELIYATLIK hasta iken Allah Tesadüfler sayesinde Ameliyat yapilamadi iyiki Yamilamamis bu gün ben sahlam gezerken Ameliyat Yapilanlar Sakat hatta TEKERLELI sandalyeye muhtac - Saniyim bukadari yeterli-Saygilarimla
metin hiraoglu / Hildesheim-Almaya

Benim ayaklarımda agrıvardı samatya hastanesi çare olmadı ermeni hastaneside aynı şekilde temogrefi bile çektiler ama hastalıgımı bulamadılar neler neler denediler olmadı internetten ahmen sümeni buldum allah biliyorya ümütsiz gittim ama şimdi çok iyiyim allah razıolsun aldıgı para benden yana anasının verdigi süt gibi helal olsun teşekkür ederim hocam başarılarının devamını dilerim
Kazım erhal / zeytinburnu istanbul

Boyun ağrısıylan gitmediğim doktor hastane kalmamıştı. Bir komşumuzdan doktor Ahmet beyi duydum. Boynumdan iğne yaptı. Sonrasında hiçbir ağrım kalmadı. kendisine çok teşekkür ederim. Başarılarının devamını dilerim.
Gülizar Sert / Tekirdağ

Yıllarca sırt ağrısı çektim gitmediğim her branşta doktor kalmadı. İnternetten Dr. Ahmet Sümen Beyi gördüm ve ağrı merkezine gittim. Şükür Allah'a ki sırt ağrıma çözüm buldu ve şuan da ağrılarım gitti normal yaşamıma döndüm Dr. Ahmet Sümen Bey'e şükranlarımı sunarım. Diğer hastalara tavsiye ederim...
İsmail Türen / İstanbul / Ümraniye

Boyun fıtığından dolayı başvurduğum Doktor Ahmet Bey 'e sonsuz teşekkür ederim. Boynumdan yaptığı iğne tedavisinden sonra uzun zamandır çektiğim ağrılarımdan kurtuldum, sayesinde rahat bir uyku çektim, Kendisini tebrik eder, başarılarının devamını dilerim.
Melahat Y. / İstanbul

Sabrı konuya hakimliği ve doğru teşhisiyle hastalığımı sonuçlandıran Ahmet Sümen Bey e sonsuz teşekkürler...
Şükran Kuzucuk / İstanbul

Şiddetli bel fıtığı ağrılarımdan dolayı ağrı merkezinize geldim ve çok memnun kaldım çok teşekkür ederim.
Sevilay AKBULUT / İSTANBUL

Migren tedavisi için başvurdum. Ahmet Beyden , nöral terapi ve akupunktur tedavisi gördüm. 3 aydır neredeyse hiç ağrı kalmadı. Kendisinden Allah razı olsun.
Seda Akar / İstanbul

Şiddetli bel fıtığı nedeniyle başvurdum kendilerine. Belimden epidural iğne tedavisi yaptı. İğneden bir gün sonra ağrım tamamen geçti. Sonra da beni 10 gün fizik tedaviye aldı. Nelere dikkat etmem gerektiğini uzun uzun anlattı. İlgi ve alakasından çok memnun kaldık . Çok teşekkür ederim.
Murat Demir / İstanbul

Bam kliniğine EMG çektirmek için gelmiştik. Doktor Ahmet Bey sağolsun bizimle ayrıntılı olarak ilgilendi. Dirseğimde sinir sıkışması varmış. Ameliyat önerdi, ameliyattan sonra iyileştim. Teşekkürler sağolun, varolun. Neriman Göller / İstanbul
Neriman Göller / İstanbul

Doktor ahmet bey sayesinde akupunkturla 8 kilo verdim iki ayda. Herkese tavsiye ederim.. Teşekkürler.
Sinem D. / İstanbul

İltihaplı romatizma varmış bende. Yıllardır çekiyorum , birçok doktora gittim. Hiçbiri doktor bey gibi ilgilenmedi. Sayesine artık çok daha rahat yürüyorum, sırt ağrılarım iyice azaldı. Allah razı olsun , başarılarının devamını dilerim.
Serkan Kaya / Diyarbakır

Gittiğim bütün doktorlar ameliyat derken doktor ahmet bey ameliyatsız tedavileri sayesinde eskisinden çok daha iyiyiyim. Sağlığıma kavuşmamda ve beni ameliayttan kurtardığı için kendisine çok teşekkür ederim .
Ayşegül Özdoğan / Manisa

Sırt ağrılarımdan uyuyamaz hale geldiğim bir dönemde internetten Ahmet Beyi buldum. Sırtımdan iğne tedavisi yaptıktan sonra iyileştim. Aylardan sonra rahat bir uyku uyudum. Kendisine çok teşekkür ederim.
Aylin Kurtulmuş / İstanbul

Uzun zamandır çektiğim bel fıtığından doktor Ahmet Bey sayesinde kurtuldum. Kendisine ne kadar teşekkür etsem azdır.
Serkan Yılmaz / İstanbul